MagInvesti raamatupidajad ja asutajad
Raamatupidaja
Raamatupidaja
Asutaja, raamatupidamisvaldkonna ekspert
Asutaja, tegevjuht
Asutaja, investeerimisvaldkonna ekspert
Asutaja, arendusjuht

Eesti esimene investeeringute raamatupidamisele keskendunud büroo

Mis juhtub siis kui panna kokku 25+ edukat aastat raamatupidamise kogemust ja 20+ tulemuslikku aastat investeerimiskogemust?

Tulemuseks on MagInvest ehk Eesti esimene investeeringute raamatupidamisele keskendunud raamatupidamisbüroo.

MagInvesti saamislugu

MagInvesti asutajad on endine kauaaegne pensionifondide fondijuht, nüüdne investeerimiskoolitaja ja blogi dividendinvestor.ee autor Märten Kress ning pika ja eduka tegutsemisajalooga perefirmana toimiva raamatupidamisbüroo eestvedajad Tiina Tamm, Ingrid Tamm ja Marjeta Tammaru.

Märten kirjeldab MagInvesti saamislugu nõnda.

Alates 2015. aastast olen abistanud mentorluse vormis kümneid inimesi, viinud läbi sadu koolitusi ning jaganud investeerimistarkust tuhandetele.

Mida aasta edasi seda rohkem näen, kuidas Eesti investorid eelistavad investeerida pigem ettevõtte kaudu kui eraisikuna.

Paljude jaoks on see esimene kord kokku puutuda ettevõtte asutamise ja majandusaasta aruande koostamisega, rääkimata siis investeeringute kajastamise nüanssidest raamatupidamisaruannetes.

Abi küsitakse üha sagedamini ja tuntakse puudust asjatundlikust ning abivalmis koostööpartnerist. Just see andis tõuke täita turul olev tühimik ja tõtata abivajajatele appi.

Loomulikult on parim viis seda teha ühendades jõud, teadmised ja kogemused nendega, kes on raamatupidamise teenust edukalt pakkunud juba aastakümneid.

Just nõnda sündiski MagInvest – Eesti esimene investeeringute raamatupidamisele keskendunud raamatupidamisbüroo.

Üks pluss üks on rohkem kui kaks

Meie moto on lihtne – koostöö MagInvestiga on rikastav.

Oleme asjatundlik ja inspireeriv koostööpartner, võimaldame sul keskenduda oma põhitegevusele ja tulude suurendamisele ning aitame seeläbi kasvada.

Ükskõik kas oled alles alustav või juba kogenud ettevõtja, kindlasti tajud, kuidas maailm muutub üha kiiremaks ja keerulisemaks. Uued seadused, uued programmid, uued arvestuspõhimõtted. Kõik muutub ja üha kiiremas tempos.

Meil on hea meel, et saame siin sulle abiks olla. Seda kõike sinu jaoks leevendada ja lahendada. Ikka selleks, et sul jääks aega tegevusteks, mis on olulised ja tähtsad sinu jaoks. Olgu selleks oma äri kasvatamine, rohkema aja veetmine lähedastega või mõni südant kiiremini põksuma panev hobi.

Meile meeldib raamatupidamine. Meile meeldib investeerimine. Tegelikult on see sõnastatud liiga tagasihoidlikult. Me oleme oma ala fanatid! Me lausa elame ja hingame seda.

Kõik meie töötajad on ka ise investorid ja investeerimishuvilised. Meil on seega loomulik huvi ja tahe olla alati arengutega kursis ning loomulikult jagada seda infot ka sinuga.

MagInvest meedias

Miks valida MagInvest?

Siin on 6 põhjust, miks valida oma raamatupidamisteenuse ja investeeringute maksunõustamise koostööpartneriks MagInvest.

Pikk kogemus
Pikk kogemus
25+ edukat aastat raamatupidamises. Teenuse pakkumise kogemus eri tegevusalaga ettevõtetele (tööstus, põllumajandus jne).
Investeerimisekspertiis
Investeerimisekspertiis
20+ tulemuslikku aastat investeerimises. Kogemus eri varaklassides alustades aktsiatest ja võlakirjadest lõpetades krüptovarade ning idufirmadega.
Oleme ka ise investorid
Oleme ka ise investorid
Kõik meie töötajad on ka ise investorid ja investeerimishuvilised. Meie hulgas on nii kinnisvarainvestoreid, aktsiaturgude usku investoreid kui ka krüptoentusiaste.
Asjatundlik maksunõu
Asjatundlik maksunõu
Meie töötajatel on põhjalik kogemus investeeringute maksustamise vallas. Seda nii eraisiku kui ettevõtte vaatest.
Abivalmis ja toetav suhtumine
Abivalmis ja toetav suhtumine
Koostööd saab teha mitut moodi. Meie moto on olla abivalmis, toetav ja rõõmsameelne koostööpartner. Selline, kelle peale saab kindel olla ja kellega suheldes tuleb naeratus näole.
Korrektsus ja usaldusväärsus
Korrektsus ja usaldusväärsus
Oleme korrektsed, täpsed ja usaldusväärsed. Anname endast parima, et sinu kui ettevõtja erinevad aruandluskohustused saaksid alati täidetud õigeaegselt.