Contact Info
Marin Türbsal
Raamatupidaja

Marin on raamatupidaja olnud üle 15 aasta. Selle ajaga saab erialast nii suur osa sinu olemusest, et oleks vaja uut omadussõna kirjeldamaks seda armastust numbrite ja süsteemi vastu. Nii nagu kunstiinimestel on kunstnikuhing, nii on Marinil raamatupidajahing. Hingega igapäevaselt toimetades on ettekujutamatu elu ja olemine ilma raamatupidajaks olemata.

Pika staaži ja kogemusega läheb ikka nii, et numbrid hakkavad justkui rääkima ja asetuvad kui võluväel õigetesse kohtadesse.

Kogemus

2004. aastal kohe pärast raamatupidamise eriala lõpetamist alustas Marin raamatupidajana töötamist. Erinevates ettevõtetes kogemusi kogudes ja ennast täiendades leidis Marin tee MagInvesti ehk siis 10 aasta järel jõudis ta taas ringiga tagasi unistuste töö juurde, milleks on raamatupidamisteenuse pakkumine.

Haridus

Marin omab rakenduslikku kõrgharidust Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolist raamatupidamises ja Tartu Ülikooli Türi Kolležist keskkonnateaduse erialal.

Investeerimine

Noorena tegi Marin esimesed investeeringud pereettevõttesse. Kinnisvarainvesteeringutega alustas Marin koos abikaasaga 2017. aasta paiku. Teadlikumalt väärtpaberite vallas tegutsemist ja investeerimisportfelli järjepidevat ülesehitamist alustas ta 2022 aastal. Tänaseks on sinna kogunenud nii dividende maksvad börsiettevõtted kui ka laiapõhjalised indeksfondid.

Kes teeb, see jõuab! Kogemus kinnitab, et asju kohe, süvenenult ja õigesti tehes saan muudkui veel midagi uut ning põnevat teha. Sa oled julgem, targem ja tugevam kui sa arvad!