Contact Info
Marjeta Tammaru
Asutaja, arendusjuht

Marjeta kunstialane kõrgharidus, kauaaegne ettevõtjakogemus ja lugematud enesetäiendusõpingud on andnud teadmised ja kogemused, kuidas näha nähtamatut, olla uue edukas looja ning toetada teisi oma unistuste elude rajamisel.

Kogemus

Marjeta on ettevõtlusmaastikul tegutsenud juba üle 18 aasta aidates ehitada üles ja hoida eduvoos raamatupidamisbürood Trikato. Lisaks on Marjeta loonud enesearengukoolitusi ja nõustamisteenust pakkuva ettevõtte Artolomea. Marjeta on muuhulgas veel olnud aktiivne heategevuse vallas ja toetanud ka mitmeid heategevusorganisatsioone.

Haridus

Marjeta on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli ja täiendanud ennast Estonian Business School’is ärinduse ja ettevõtluse erialal. Lisaks juba üle 20 aasta koolitanud ja ka ise õppinud erinevate praktikute ning õpetajate käe all teadvuse valitsemist ja teadliku elu loomist.

Investeerimine

Marjeta peab oma parimaks investeerimisotsuseks just nimelt MagInvesti loomist koos ühe Eesti oma ala targeima ja ennast tõestanud investoriga ehk kaasasutaja Märten Kressiga.