Contact Info
Marit Koonik
Raamatupidaja

Marit oli enne karjääripöörde tegemist õpetaja. Ta õpetas 8 aastat keemiat ja bioloogiat. Nüüdseks on ta juba üle 5 aasta tegutsenud raamatupidamise valdkonnas.  Mariti tugevuseks on see, et tal on nii ettevõtluse, investeerimise kui ka oma ettevõtte kaudu investeerimise kogemus. Ühesõnaga, saab öelda, et ta on praktik. Ettevõtluskogemust omab ta alates 2017. aastast, mil lõi peamiselt investeeringute haldamiseks oma ettevõtte.

Kogemus

Marit on raamatupidamise vallas tegutsenud alates 2018. aastast. Ta on raamatupidamisega abistanud vägagi erinevatest valdkondadest ettevõtteid – alates loomakasvatusest ja ehitusest kuni toitlustuse ning ürituste korraldamiseni.

Haridus

Maritil on kõrgharidus pedagoogikas, mis oli vajalik tema õpetajaks olemise teekonnal. Ta on lõpetanud  Tallinna Ülikooli loodusteaduste õpetaja magistri erialal. Pärast õpetajaametist loobumist omandas ta 2018. aastal raamatupidaja eriala Tartu Kustehariduskeskuses. See valdkond ja suund olid teda tõmmanud tegelikult ka juba enne õpetajaks hakkamist.

Investeerimine

Investeerimisega alustas Marit juba 2014. aastal. Esimesed eurod läksid tulu teenima ühisrahastusportaalidesse. Nüüdseks on see varaklass portfellist valdavalt väljas. Täna moodustavad Mariti portfelli põhiosa Balti börside aktsiad ja ETFid. Tema portfelli kuulub ka aktsiaid USA börsilt ja samuti iduinvesteeringud.

Numbritega olen sõber olnud juba kooliajast saati.  Soovin anda endast parima tagamaks, et ettevõtte finantsid oleks õigesti kajastatud ja ettevõtja ise saaks oma ettevõtte finantsidest hästi aru. Pürgin selles suunas, et luua ettevõtja jaoks kindel seljatagune ja tagada talle finantside vallas rahulik uni. Loon positiivse kliendikogemuse ka nendele, kelle jaoks numbrid pole nende esimene armastus.