Contact Info
Ingrid Tamm
Asutaja, tegevjuht

Ingrid on ettevõtlik noor hing, kes olnud ettevõtja alates 20ndast eluaastast. Mitmetes välisriikides elamine on talle andnud kiire kohanemisvõime ja probleemide lahendamise oskuse. Ingridi vaieldamatuks tugevuseks on võime näha olukordi eri perspektiividest lähtudes ja leida seeläbi kõigele lahendus.  

Kogemus

Ingrid alustas ettevõtlusega juba ülikooli õpingute ajal, mil hakkas tegelema andmebaasidesse süsteemide loomise ja korrastamisega. Alates 2020. aastast on ta igapäevaselt olnud tegevjuhi rollis, kus peamisteks tööülesanneteks on ettevõtte ja töötajate haldus, andmetöötlus ning kliendisuhete juhtimine ja hoidmine. 

Haridus

Ingrid omandas põhi- ja keskkooli hariduse Norra Kuningriigis. Kõrghariduse sai Ingrid psühholoogia erialal University of Essex’is, Suurbritannias. Valikainete hulgas olid juhtimine ja turundus. 

Investeerimine

Ingrid alustas investeerimismaailmas krüptorahade kauplemisega, kuid omab krüptovarasid nüüd pigem passiivse investeerimise eesmärgil. Samuti on Ingridi investeerimisportfelli tänaseks tee leidnud erinevad aktsiafondid.

Mulle meeldib leida küsimustele vastused, luua selgust, süsteeme ja rahulolu. Meelerahu saavutamiseks on mul üks hea ütlus: lihtsalt tee ära. Igasugune edasilükkamine ja viivitame on meie igapäevaelus üsna tavapärane käitumine, aga mõte sellest, mida kõike on vaja ära teha, tekitab pidevat stressi. Samas tea, et sa ei pea kõigega üksi hakkama saama.