Contact Info
Tiina Tamm
Asutaja, raamatupidamisvaldkonna ekspert

Tiina on ettevõtluses olnud alates 1996. aastast ning teinud raamatupidamist üle 25 aasta. Tema kogemused ja läbinägelikkus on aidanud ettevõtjatel säästa raha ning teha kasumlikumaid otsuseid.

Kogemus

Aastal 1991 alustas Tiina tööd matemaatilise statistika kateedri laborandina Tartu Ülikooli matemaatika teaduskonnas. Pärast hariduse omandamist töötas Tiina matemaatika õpetajana. 1994. aastal alustas ta tööd raamatupidajana ning 1997. aastal asutas juba enda raamatupidamisettevõtte. Tiina on sellest ajast saati juhtinud ettevõtteid nii Eestis kui välismaal. Järjepidevalt on ta ettevõtluse kõrvalt koolitanud välja hulganisti uusi toredaid raamatupidajaid. 

Haridus

Tiina omab kõrgharidust Tartu Ülikoolist statistikas ja Tallinna Pedagoogilisest Instituudist, kus ta  õppis õpetajaks. 

Investeerimine

Oma investeerimisteekonda alustas Tiina 1996. aastal kinnisvara vallas. Seejärel tulid investeeringud erinevatesse ettevõtetesse, hiljuti on portfelli lisandunud ka börsiaktsiad. 

Raamatupidamine on numbrite maagia, mis aitab ettevõtjal näha enda ettevõtte minevikku, olevikku ja tulevikku. Ettevõtlus on kõigi jaoks ja nagu öeldakse, julge hundi rind on rasvane. Ei tohi karta eksida või vigu teha. Tuleb lihtsalt võtta julgus kokku ja alustada. Kõige parem on teha enda hobist enda ettevõte, mida sa saad teha nii suure hasardi ja vaimustusega, et ajataju kaob.