Alustava investori raamatupidamispakett

Alustava investori raamatupidamispakett

Alustava investori raamatupidamispakett

  • Sobib sulle juhul kui: sinu firma ei ole käibemaksukohustuslane ega maksa regulaarselt töötasu.

Investeerimine muutub üha populaarsemaks. Samal ajal tõuseb ka investorite teadlikus maksuefektiivsest investeerimisest. Varem või hiljem jõuavad päris paljud investorid tõdemuseni, et mõistlikum on investeerida läbi oma ettevõtte (juriidilise isikuna) ja mitte eraisikuna (füüsilise isikuna).

Samas üpris sageli toob investeeringute ettevõtte alla viimine endaga kaasa rea küsimusi ja probleeme – kuidas lahendada oma investeerimisettevõtte raamatupidamine, kas ma ikka kajastan ja deklareerin kõiki tehinguid korrektselt, kuidas täpselt on lood maksustamisega?

See on täpselt see etapp, kus ulatame rõõmuga abikäe.

Alustava investori raamatupidamispakett

See raamatupidamisteenuse lahendus on mõeldud neile, kellel on vaid investeerimise tarbeks loodud oma ettevõte.

See tähendab, et sinu firma:

  • ei ole käibemaksukohustuslane,
  • ei maksa regulaarselt töötajatele palka,
  • ei oma märkimisväärset aktiivset majandustegevust (sa ei esita oma firma alt regulaarselt arveid müüdud toodete või teenuste ees).

Seega juhul kui oled loonud oma isikliku firma investeeringute haldamise eesmärgiga, olgu investeeringuteks kinnisvara, aktsiad või krüptovarad, on tegu just sulle sobiva lahendusega.

Alustava investori pakett sisaldab:

MagInvest raamatupidamine investorile - investori raamatupidamise pakett

Mugav lahendus, läbipaistev hind

Alustava ja tegelikult ka edasijõudnud investori jaoks on oluline lihtsus ja mugavus. Samuti see, et sisse ostetud teenuse hind oleks läbipaistev ja ennustatav. Eriti juhul kui on tegu oma isiklike investeeringute haldamiseks loodud firmaga, millel puudub sissetulek aktiivsest majandustegevusest.

Mäletan hästi kui asutasin oma esimese ettevõtte ja kui väga soovisin püüda planeerida ning ette teada erinevaid raamatupidamisteenusega seotud kulusid. Kahjuks toona turul mingit head lahendust ei olnud ja tuligi elada määramatusega.

Seda alustava ettevõtja ja investorina tekkivat ebamugavat tunnet meenutades lõimegi lihtsa, mugava ja läbipaistva lahenduse – raamatupidamisteenuse pakett, mis katab ära investeerimisfirma põhivajadused ning on konkreetse aastatasuga.

– Märten Kress, erainvestor ja MagInvest OÜ üks asutajatest

Nagu öeldud, siis alustava investori pakett sisaldab kõike vajalikku ja hind on ette teada: 245 eurot aastas.

See teeb keskmiseks kuutasuks kõigest ligikaudu 20 eurot kuus.

Päris madal hind mugava ja muretu raamatupidamise korraldamise eest, kas pole?!

Juhul kui oled aktiivne investor või kaupleja ja majandusaasta peale tuleb raamatupidamise kirjeid kokku rohkem kui 50, siis lisakirjed lähevad arvesse tükihinna alusel. Täiendavate kirjete hinnad leiad hinnakirjast.

Mida saad alustava investori raamatupidamispaketti valides?

Nagu öeldud, siis alustava investori raamatupidamispakett on mõeldud firma jaoks, mille põhitegevus on oma isiklike investeeringute haldus, millel puuduvad töötajad (puudub töötasu arvestus) ja mis ei ole käibemaksu kohustuslane.

Alustava investori paketiga saad:

Ei leidnud sinule sobivat lahendust?

Siin on teenused ja lahendused, mida pakume ka sellistele ettevõtetele, millel lisaks investeeringutele on ka aktiivne majandustegevus ning vajadus igakuise raamatupidamise järele.

Igakuine raamatupidamisteenus

Investeeringute raamatupidamine

Majandusaasta aruande koostamine